HAKKIMIZDA

Yeryüzüne bir armağan olarak gönderilen zeytinlerimizi, tek bir zeytin ağacına zarar vermeden dalından topluyor, modern, sağlıklı ve hijyenik şartlarda olgunlaştırıyoruz. Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunma sorumluluğuyla, kaliteden taviz vermeden zeytin üretimi yapıyoruz. Zeytinlerimiz damaklarda iz bırakan o enfes tatlarını, uzun yılların verdiği tecrübemiz ve tamamen doğal olmalarından alıyorlar. Amacımız müşterilerimiz için kaliteli, doğal ve lezzetli zeytin üretmektedir.

Gıda sektöründe çok uzun yıllar var olabilmek, verdiğiniz her ürünün arkasında güvenle durabilmekle mümkündür. Yıllara dayanan birikimizi kullanarak her zaman beraber çalıştığımız esnaf ve müşterilerimizi kendi ortaklarımız gibi benimsedik. Tüketicilerimizin memnuniyeti için gerekli hizmet ve kalite konusundan asla .dün vermedik.

Avrupa standartlarına uygun modern ve hijyenik tesislerimiz ve profesyonel ekiplerimizle çağın teknolojik gerekliliklerine, gıda kodeksine uygun kaliteli ve doğal ürünler üretiyor; 15.000 m2 alana kurulu 3.000 m2 fabrikamızla bölgenin en önemli zeytin üreticilerinin başında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz için Tarım ve Gıda Bakanlığınca onaylanan Gıda Sicil Sertifikalarına sahibiz.